Przedsięwzięcie inwestycyjne Residence III obejmuje trzy nowoczesne, trzypiętrowe budynki wielorodzinne. Są to nieruchomości w mieście Piaseczno,  które posiadają garaż podziemny z wjazdem od ulicy Nowej, windy, a także komórki lokatorskie. Do każdego budynku przynależą także ogródki  przydomowe. Na osiedlu Residence III znajdzie się też plac zabaw dla  dzieci, jak również duża ilość zieleni.

Deweloper – Piaseczno proponuje mieszkania, które mają zróżnicowaną strukturę i różnią się powierzchnią. Nowe mieszkania w miejscowości Piaseczno mają od 32 m kw. do 70 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony lub loggie, albo ogródki przydomowe.

Do  głównych zalet inwestycji należy fakt, że teren osiedla będzie  zamknięty i oświetlony, a także będzie obowiązywać kontrola dostępu.  Wszystko to sprawia, że osiedle Residence III będzie miejscem bezpiecznym, spokojnym i cichym. Wszystko to zapewnia przyszłym  mieszkańcom komfort i swobodę.

 

Mieszkania w Piasecznie w  ramach inwestycji Residence III mają przemyślany rozkład pomieszczeń,  łatwy do dostosowania według indywidualnych potrzeb. Lokale są też  wyposażone w okna PCV o podwyższonych normach akustycznych niwelujące  hałasy z zewnątrz.

Przestronne i nowoczesne lokale mieszkalne na osiedlu Residence III to propozycja zarówno dla rodzin, jak również dla  zwolenników mniejszych powierzchni.

PRZYKŁADOWE MIESZKANIA

Mieszkanie 3-pokojowe
A14

mieszkania w Piasecznie

Mieszkanie 2-pokojowe
A20

mieszkanie na sprzedaż 

mieszkanie od dewelopera

Close Menu