Residence III to przedsięwzięcie inwestycyjne obejmujące budowę trzech budynków wielorodzinnych, trzypiętrowych z garażem podziemnym (wjazd od ul. Nowej), windami, ogródkami przydomowymi, placem zabaw, komórkami lokatorskimi i własnym oczkiem wodnym.

W inwestycji zaprojektowano mieszkania, które mają zróżnicowaną strukturę o powierzchniach od 32 m kw. do 70 m kw. Wszystkie lokale posiadają  balkony lub loggie.

Teren osiedla będzie zamknięty, oświetlony, podobny do obecnej już infrastruktury. Zieleń na terenie nowej inwestycji będzie zaaranżowana i zagospodarowana.

Zjazd do podziemnego garażu dostępny będzie z jednopasmowej rampy zjazdowej. Bramy wjazdowe do garażu będą sterowane pilotem. Hala garażowa dostępna będzie dla aut napędzanych gazem LPG.

Dzięki kontroli dostępu (wejście z zewnątrz, wejścia do budynków, zjazdy do garażu) i monitoringowi  mieszkańcy będą czuć się swobodnie, komfortowo i bezpiecznie.

Budynki będą wyposażone w okna PCV o podwyższonych normach akustycznych niwelujące hałasy z zewnątrz.

Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom każdy przyszły właściciel dopasuje mieszkanie do swoich wymagań i potrzeb.

Dużą zaletą projektu jest przemyślany rozkład
pomieszczeń w mieszkaniach, pozwalający na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. W budynkach znajdą się przestronne, nowoczesne lokale, zarówno dla rodzin, jak również dla zwolenników mniejszych powierzchni. Wnętrza inwestycji zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie i użyteczności.
Prace budowlane będą ukończone w grudniu 2019 r., pozwolenie na użytkowanie
– planowany termin I kwartał 2020 r. 

PRZYKŁADOWE MIESZKANIA

Mieszkanie 3-pokojowe
A14

Mieszkanie 2-pokojowe
A20

 

Close Menu