Przedsięwzięcie inwestycyjne Residence III obejmuje trzy nowoczesne, trzypiętrowe budynki wielorodzinne. Są to nieruchomości w mieście Piaseczno,  które posiadają garaż podziemny z wjazdem od ulicy Nowej, windy, a także komórki lokatorskie. Do każdego budynku przynależą także ogródki  przydomowe. Na osiedlu Residence III znajdzie się też plac zabaw dla  dzieci, oczko wodne, jak również duża ilość zieleni.

Deweloper – Piaseczno proponuje mieszkania, które mają zróżnicowaną strukturę i różnią się powierzchnią. Nowe mieszkania w miejscowości Piaseczno mają od 32 m kw. do 70 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony lub loggie, albo ogródki przydomowe.

Do  głównych zalet inwestycji należy fakt, że teren osiedla będzie  zamknięty i oświetlony, a także będzie obowiązywać kontrola dostępu.  Wszystko to sprawia, że osiedle Residence III będzie miejscem  bezpiecznym, spokojnym i cichym. Wszystko to zapewnia przyszłym  mieszkańcom komfort i swobodę.

 

 

Mieszkania w Piasecznie w  ramach inwestycji Residence III mają przemyślany rozkład pomieszczeń,  łatwy do dostosowania według indywidualnych potrzeb. Lokale są też  wyposażone w okna PCV o podwyższonych normach akustycznych niwelujące  hałasy z zewnątrz.

Przestronne i nowoczesne lokale mieszkalne na  osiedlu Residence III to propozycja zarówno dla rodzin, jak również dla  zwolenników mniejszych powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi mieszkaniami i do dokonywania rezerwacji – mieszkania w Piasecznie sprzedaż już ruszyła!

Planowany termin oddania do użytkowania: IV kwartał 2019 r.

PRZYKŁADOWE MIESZKANIA

Mieszkanie 3-pokojowe
A14

Mieszkanie 2-pokojowe
A20

 

Close Menu