Nowe mieszkania w mieście Piaseczno  znajdują się przy ul. Nowej 17 w Starej Iwicznej/Piasecznie, która łączy się z ulicą Puławską. Całe osiedle Residence IV jest zlokalizowane w pobliżu przystanku komunikacji miejskiej, sklepów, aptek, przychodni zdrowia, przedszkoli, szkół, a także galerii handlowych  (Biedronka, Auchan, galeria handlowa i market budowlany Leroy Merlin). W odległości kilkunastu kilometrów znajduje się także Centrum Handlowe  Janki, Silver Screen, a także IKEA.

Wybierając nieruchomości w miejscowości Piaseczno  zapewniają sobie Państwo łatwy dojazd do Warszawy – do ul. Puławskiej,  łączącej Piaseczno z Warszawą, jest tylko 800 m, 10 min. pieszo, do  dworca PKP (Nowa Iwiczna) – 8 min. pieszo, do dworca w Piasecznie – 12  min.

Nieodłączną zaletą miejscowości Piaseczno i jej okolic są  liczne tereny zielone. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się m. in.  Chojnowski Park Krajobrazowy, Lasy Sękocińskie, a także Park Zdrojowy  im. hr. Witolda Skórzewskiego w Konstancinie-Jeziornie. Wszystko to  sprawia, że osiedle Residence IV, które buduje deweloper to prawdziwy azyl i doskonałe miejsce do zamieszkania.

Residence III

Galeria Handlowa N-Park

Sklep Biedronka

Basen

Przedszkole

Żłobek

Centrum Edukacyjno-Multimedialne

Sklep Żabka

Sklep Auchan

Design Outlet Piaseczno

Sklep Decathlon

Sklep Kaufland

CMP Centrum Medyczne

Przychodnia

Przychodnia dla dzieci

Bazarek

Targowisko

ZUS

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

Sąd Rejonowy

Close Menu