Previous slide
Next slide

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

W jaki sposób można rezerwować mieszkania?
Jest możliwość bezpłatnej rezerwacji mieszkania na okres 1-2 dni. W przypadku rezerwacji na dłuższy okres, można podpisać umowę rezerwacyjną z opłatą rezerwacyjną.

Na jaki okres jest podpisywane oświadczenie rezerwacyjne?
Maksymalnie na dwa miesiące.

Czy w przypadku wniesienia opłaty rezerwacyjnej i następnie podpisania umowy na zakup mieszkania, opłata ta jest liczona na poczet płatności za nieruchomość?
Wpłacona opłata rezerwacyjna zostanie zaliczona na poczet ceny Lokalu wchodzącego w skład Przedmiotu rezerwacji.

Standard wykończenia mieszkania, standard deweloperski – czyli jaki?
Standard deweloperski to mieszkanie do samodzielnej aranżacji i wykończenia.
Nasze mieszkania oddawane są w wysokim standardzie, który oznacza:
OKNA – PVC , minimum sześciokomorowe, pakiet 3 – szybowy, nawiewniki naokienne podciśnieniowe w ilości zgodnej z zapotrzebowaniem wymiany powietrza w pomieszczeniu.
DRZWI WEJŚCIOWE – stalowe okleinowane, atestowane o odporności na włamanie klasy min. RC3, firmy GERDA, wykończone portalami z okleiną drewnopodobną w tym samym kolorze co drzwi.
ŚCIANY WEWNĘTRZNE WYDZIELAJĄCE LOKALE I KLATKI SCHODOWE – żelbetowe, cegła silikatowa gr 18 cm/akustyczna.
ŚCIANY DZIAŁOWE – bloczek gipsowy multigips orth 10 cm grubości.
WYKOŃCZENIE ŚCIAN I SUFITÓW – tynk gipsowy kat. III, cichobieżne windy (Schindler lub Kone); na balkonach: szklane wypełnienia balustrad, deska kompozytowa.
Szczegółowe informacje zawarte są w załączniku do prospektu informacyjnego oraz w standardzie wykończenia danej inwestycji.

Jaki typ stanowisk postojowych znajduje się w hali garażowej?
STANOWISKA PARKINGOWE – wydzielone poprzez wymalowanie liniami wraz z zaznaczeniem numeru stanowiska na ścianie lub posadzce.
POSADZKA – szlichta spadkowa, warstwa wykończeniowe z żywic.

Czy w garażu można parkować samochodem z instalacja gazową?
Nie, hala garażowa nie jest wyposażona w instalację umożliwiającą parkowanie samochodem z LPG.

Jaki jest harmonogram wpłat za mieszkanie?
Harmonogram wpłat jest określony w prospekcie informacyjnym dla konkretnej inwestycji (zgodny z harmonogramem prac budowlanych).

Czy jest możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz”?
Obecnie nie posiadamy oferty łączonej: sprzedaż mieszkania + wykończenie „pod klucz”. Deweloper poleca współpracę z firmą Decoroom (projekt i wykończenie: materiały + robocizna) – link

Jaki jest rodzaj ochrony środków wpłacanych przez kupujących?
Dla bezpieczeństwa nabywców wpłaty za mieszkania przyjmowane są na otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy z indywidualnymi kontami klientów. Zgodnie z wymogami ustawy z dnia 20 maja 2021r. wraz ze zmianami z dnia 16 lipca 2023 r. o ochronie praw Nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym.

Co należy robić przy zmianie adresu do korespondencji po zawarciu umowy?
W przypadku zmiany adresu do korespondencji należy wysłać maila z podaniem nowego adresu do korespondencji na adres mailowy r.parafinska(at)tedexresidence.com lub aldona.pawlak(at)tedex.pl lub dostarczyć pisemnie do siedziby spółki ul. Nowa 17, Stara Iwiczna.

Close Menu