Poprzedni
Następny

Sprzedaż mieszkań w inwestycji Stacja Czajewicza w Piasecznie została rozpoczęta.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań.

To wyjątkowa inwestycja deweloperska realizowana w Piasecznie przy ul. Ludwika Czajewicza 14.

Wielkość budynku nawiązuje do okolicznej zabudowy mieszkalnej i wpisuje się w charakter sąsiadującej z nim zabytkowej Piaseczyńsko-Grójeckiej Kolei Wąskotorowej. Dlatego znaczną część elewacji będzie z cegły w kolorze czerwonym ze szklanymi witrynami oraz balkonami wykończonymi balustradami wykonanymi z profili stalowych w kolorze czarnym. Całość dopełni elewacja w kolorze złamanej bieli.

Budynek posiada jedną kondygnację podziemną oraz trzy kondygnacje naziemne (antresole na najwyższe kondygnacji).

Główne wejście do budynku znajduje się od strony północnej. Wjazd na rampę do garażu podziemnego jest usytuowany od strony wschodniej, bezpośrednio od ulicy Czajewicza. Pomieszczenie na odpady stałe zaprojektowano na parterze budynku.

W budynku przewidziano 20 lokali mieszkalnych. Mieszkania na parterze posiadają ogródki do wyłącznego korzystania przez właściciela lokalu. Mieszkania na drugim piętrze są dwupoziomowe – drugi poziom stanowią antresole. Sprawi to, że  mieszkania te nie tylko będą miały niepowtarzalny charakter i klimat, ale również świetne doświetlenie i dużą przestrzeń. 

W ofercie znajdują się:

  • mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 47 m kw.
  • mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 62 m kw.

W budynku znajduje się parking podziemny, w którym zaprojektowano 25 miejsc postojowych dla samochodów osobowych oraz 2 miejsca na rampie zjazdowej do hali. 4 miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdą się na zewnątrz budynku.

Ponadto ogromną zaletą inwestycji jest jej energooszczędność czyli wykorzystanie nowoczesnych technologii: ogrzewanie podłogowe (kotłowania hybrydowa – kocioł gazowy oraz pompy ciepła) oraz instalacja fotowoltaiczna jako dodatkowe źródło zasilania części wspólnych.

Inwestycja Stacja Czajewicza to nie tylko wyjątkowy projekt architektoniczny, ale również doskonała lokalizacja. W pobliżu budynku znajduje się pełna infrastruktura użytkowa: sklepy, przychodnie, restauracje, szkoły, przedszkola, apteki, stacje PKP i PKS.

Oddanie inwestycji

Planowany termin oddania do użytkowania nieruchomości to …

Już teraz wybierz i zarezerwuj najlepsze mieszkanie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu z przedstawicielami firmy.

Close Menu