Poprzedni
Następny

Działamy w branży nieruchomości mieszkaniowych i użytkowych od 20 lat.

Planując, projektując i realizując kolejne inwestycje tworzymy miejsca, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. Dlatego wybór terenu inwestycyjnego nigdy nie jest przypadkowy – dopasowujemy bryły budynków do ogólnego charakteru zabudowy przestrzennej danego miejsca dbając o harmonię z otoczeniem.

Wybieramy miejsca dobrze skomunikowane z miastem, posiadające jednocześnie dostęp do lokalnej infrastruktury – sklepów, lokali usługowych, placówek wychowawczo-opiekuńczych i oświatowych, ośrodków sportowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem staramy się trafnie określić potrzeby  i oczekiwania przyszłych Właścicieli. Dlatego realizując inwestycje mieszkaniowe dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować maksimum komfortu i wygody oraz zapewnić energooszczędność budynków w konkurencyjnych cenach mieszkań.

Od wielu lat zdobywamy doświadczenie przy realizacji takich obiektów jak budynki produkcyjne, budynki biurowo-magazynowe, budowę stacji paliw , renowacje obiektów pałacowych.

Naszą największą inwestycją jest Tedex Residence – osiedle mieszkaniowe w zabudowie wielorodzinnej przy ulicy Nowej w Starej Iwicznej k. Piaseczna. Ze względu na skalę oraz plan finansowania jest ona realizowana w kilku etapach:

Etap I – inwestycja zakończona

Realizacja 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z dwoma garażami wielostanowiskowymi. W etapie I zbudowano 67 mieszkań + 1 lokal usługowy.

Etap II – inwestycja zakończona

Realizacja 1 budynku mieszkalnego (E). W etapie II oddano do użytkowania 43 mieszkania.

Etap III – inwestycja zakończona

Realizacja 3 budynków mieszkalnych. W etapie III oddano do użytkowania 66 mieszkania.

Etap IV – inwestycja zakończona
Realizacja 1 budynku mieszkalnego. W etapie IV oddano do użytkowania 22 mieszkania.

Deweloper

Spółka Tedex Service Sp. z o. o. została powołana w dniu 01.10.2001 roku w Warszawie, aktem notarialnym Rep. A nr 9887/2001. Jest to spółka zawiązana m.in. w celu prowadzenia działalności w dziedzinie robót ogólnobudowlanych związanych z wznoszeniem budynków.

Przez szereg lat zdobyła doświadczenie przy realizacji takich obiektów jak budynki produkcyjne, budynki biurowo-magazynowe, budowę stacji paliw płynnych, renowacje obiektów pałacowych

Co nas wyróżnia?

  • Bezpieczeństwo zakupu

Zakup nieruchomości dla większości Klientów jest jedną z najważniejszych inwestycji w życiu. Dokładamy największej staranności, aby nasi przyszli Mieszkańcy czuli się bezpieczni i zadowoleni.

  • Grunt

Posiadamy prawomocne pozwolenia na budowę realizowane na gruncie, który jest naszą własnością.

  • Twoje środki są bezpieczne

Środki finansowe wpłacane przez Nabywcę, zgodnie z zawartą umową deweloperską, są gromadzone na rachunku powierniczym. Bank wypłaca nam środki dopiero po weryfikacji, czy dany etap budowy został zakończony i tylko z przeznaczeniem na realizację przedsięwzięcia deweloperskiego.

  • Umowa

Dbamy o to, aby prawa i obowiązki stron umowy były określone w sposób gwarantujący równe traktowanie obu partnerów transakcji. Wszystkie zapisy są zgodne z przepisami ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (tzw. ustawy deweloperskiej).

  • Rzetelne informacje

Przed zakupem Klient może zapoznać się z prospektem informacyjnym, który zawiera pełne informacje o deweloperze i prowadzonej inwestycji, a także z zobaczyć projekt budowlany, pozwolenia i inne dokumenty.

Close Menu