Poprzedni
Następny

Sprzedaż mieszkań w inwestycji Apartamenty Diuna w Gdańsku-Stogach została rozpoczęta.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań.

Apartamenty Diuna to nowa inwestycja mieszkaniowe powstająca przy ul. Zakole 7 w Gdańsku-Stogach w ramach której zostanie oddany do użytkowania kameralny budynek trzypiętrowy z 44 mieszkaniami. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. W budynku znajduje się winda, a do mieszkań na paterze przydzielone są prywatne ogródki.

Apartamenty Diuna charakteryzują się tym, że każde mieszkanie ma komfortowy i funkcjonalny układ.

W ofercie znajdują się:

  • mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 32 do 46 m kw.
  • mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 62 do 65 m kw.
  • mieszkania czteropokojowe o powierzchni od 65 m.kw do 74 m kw.

Inwestycja to także podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi, rowerowymi i komórkami lokatorskimi. Nowoczesna bryła budynku w piaskowo-białym kolorze będzie doskonale komponować się z okoliczną zielenią.

Inwestycja jest usytuowana na obrzeżach miasta, położona na Wyspie Portowej, ale jednocześnie świetnie skomunikowana z centrum Gdańska.
Część mieszkaniowa otoczona jest od północy i wschodu Lasem Miejskim. Od północnego zachodu otaczają ją Sączki łąki pasa nadmorskiego. Od południa ogranicza je Martwa Wisła, a na północy Zatoka Gdańska i pas wydm.

Na terenie Stogów znajduje się jedno z gdańskich jezior Pusty Staw. Na terenie dzielnicy zorganizowano letnie kąpielisko morskie Gdańsk Stogi obejmujące 400 m linii brzegowej.

Oddanie inwestycji

Planowany termin oddania do użytkowania nieruchomości to grudzień 2024 r.

Już teraz wybierz i zarezerwuj najlepszy dla siebie lokal mieszkalny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu z przedstawicielami firmy.

Close Menu