Sprzedaż mieszkań w inwestycji Nowa 17 została zakończona. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w inwestycji Raszyńska 26.

Przedsięwzięcie inwestycyjne przy ul. Nowa 17AA obejmuje nowoczesny i kameralny trzypiętrowy budynek wielorodzinny. Znajduje się w nim jedynie 20 lokali mieszkalnych. W budynku zaplanowano garaż podziemny z wjazdem od ulicy Nowej, windę oraz komórki lokatorskie. Do wybranych lokali mieszkalnych (strona południowa), zostały zaprojektowane systemy klimatyzacji.

Wokół budynku przewidziane są ogródki przydomowe o powierzchni nawet do 130 m kw., które będą przynależeć do lokali usytuowanych na parterze. Teren osiedla będzie zamknięty z kontrolą dostępu.

Mieszkania mają powierzchnię od 56 m kw. do 78 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony, loggie lub ogródki przydomowe. Charakteryzuje je przemyślany rozkład pomieszczeń, łatwy do dostosowania według indywidualnych potrzeb. Lokale są też wyposażone w okna PCV o podwyższonych normach akustycznych niwelujące hałasy z zewnątrz. Drzwi zewnętrzne do lokali będą obudowane drewnopodobnymi portalami, co sprawi, że pomieszczenia nabiorą przyjaznej i ciepłej atmosfery.

Przestronne i nowoczesne lokale mieszkalne to propozycja zarówno dla rodzin, jak również dla  zwolenników większych powierzchni. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o Klientach poszukujących „swojego miejsca” w spokojnej okolicy, ale równocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych.

Atrakcyjna lokalizacja umożliwia korzystanie w pełni z miejskich zalet. Bliskość przystanków komunikacyjnych, lokali handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych, ośrodków zdrowia i innych obiektów sprawia, że jest to miejsce odpowiednie dla osób w każdym wieku – osób pracujących zawodowo, rodzin z dziećmi, seniorów.

 

Przedsięwzięcie przy ul. Nowej 17AA w Starej Iwicznej jest realizowane przez Tedex Service Sp. z o.o.

Oddanie inwestycji Planowany termin oddania do użytkowania nieruchomości to trzeci kwartał 2021 r. Już teraz wybierz najlepszy dla siebie lokal mieszkalny i zarezerwuj go. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu z przedstawicielami firmy.
Close Menu