Sprzedaż mieszkań w inwestycji Nowa 17 etap V została rozpoczęta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań.

Przedsięwzięcie inwestycyjne przy ul. Nowa 17 w Starej Iwicznej (etap V) obejmuje 2 nowoczesne i kameralne trzypiętrowy budynki wielorodzinne. W każdym budynku znajduje się 24 lokali mieszkalnych. Pod obydwoma budynkami zaplanowano garaż podziemny z wjazdem od ulicy Nowej. W wybranych lokalach mieszkalnych zostały zaprojektowane systemy klimatyzacji.

Wokół budynku przewidziane są ogródki przydomowe o powierzchni nawet do 200 m kw., które będą przynależeć do lokali usytuowanych na parterze. Teren osiedla będzie zamknięty z kontrolą dostępu.

Mieszkania mają powierzchnię od 32 m kw. do 93 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony, loggie lub ogródki przydomowe. Charakteryzuje je przemyślany rozkład pomieszczeń, łatwy do dostosowania według indywidualnych potrzeb. Lokale są też wyposażone w okna PCV o podwyższonych normach akustycznych niwelujące hałasy z zewnątrz. Drzwi zewnętrzne do lokali będą obudowane drewnopodobnymi portalami, co sprawi, że pomieszczenia nabiorą przyjaznej i ciepłej atmosfery.

Przestronne i nowoczesne lokale mieszkalne to propozycja zarówno dla rodzin, jak również dla  zwolenników większych powierzchni. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o Klientach poszukujących „swojego miejsca” w spokojnej okolicy, ale równocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych.

Atrakcyjna lokalizacja umożliwia korzystanie w pełni z miejskich zalet. Bliskość przystanków komunikacyjnych, lokali handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych, ośrodków zdrowia i innych obiektów sprawia, że jest to miejsce odpowiednie dla osób w każdym wieku – osób pracujących zawodowo, rodzin z dziećmi, seniorów.

Przedsięwzięcie przy ul. Nowej 17 w Starej Iwicznej jest realizowane przez Tedex Residence Sp. z o.o.

Oddanie inwestycji

Planowany termin oddania do użytkowania nieruchomości to 31 grudnia 2024 r.

Już teraz wybierz najlepszy dla siebie lokal mieszkalny i zarezerwuj go. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu z przedstawicielami firmy.

Close Menu