Poprzedni
Następny

Czekasz na odbiór kluczy do wymarzonego mieszkania? To najlepszy moment, aby pomyśleć o wykończeniu i wyposażeniu jego wnętrza. Powierz swój projekt doświadczonej pracowni architektonicznej, specjalizującej się w wykończeniu pod klucz.

Pracownia Architektury Wnętrz DECOROOM jest obecna na rynku od 13 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w Warszawie. Zespół DECOROOM tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział DECOROOM KITCHEN, który zajmuje się kompleksowym wykończeniem zabudowy kuchennej i meblowej. Wszyscy nieustannie dbają o to, aby dostarczać klientom jak najwyższy poziom obsługi.

W ofercie Decoroom znajdziemy 3 pakiety: Standard, Premium oraz Designer, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów. W ramach oferty dodatkowej możliwe jest również wykonanie zabudowy meblowej produkowanej we własnej stolarni.

Co zyskasz, decydując się na ofertę Decoroom?

✓ oszczędność czasu i pieniędzy
✓ fachową pomoc architekta podczas aranżacji wnętrz
✓ profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych
✓ niższy VAT: 8% zamiast 23%
✓ przygotowanie wizualizacji 3D łazienki w cenie pakietu
✓ wybór materiałów w showroomie w centrum Warszawy
✓ możliwość zaprojektowania i wykonania zabudowy kuchennej i meblowej

Showroom w Warszawie
ul. Nowogrodzka 62B
02-002 Warszawa
wa******@de******.eu
+48 888 220 110

Więcej na www.decoroom.eu

Close Menu