Poprzedni
Następny

Raszyńska 26 to nowa inwestycja w Piasecznie, która powstaje z myślą o osobach, dla których ważna jest lokalizacja, łatwa komunikacja, dobra jakość wykonania.

Inwestycja została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Wysoki standard wykończeniowy z użyciem najwyższej klasy materiałów i technologii wyróżniają inwestycje, podobnie jak wszystkie dotychczasowe inwestycje dewelopera. Budynki są podłączone do sieci miejskiej z ciepłą wodą i C.O.

Etap I

Budynek posiada 4 kondygnacje oraz 2 poziomy garażu oraz 2 windy.

W inwestycji znajdują się funkcjonalne mieszkania od 26 do 80 m kw., zaprojektowane tak, aby każdy nabywca znalazł to, czego poszukuje – od przestronnego mieszkania po przytulny lokal z ogródkiem. Wszystkie mieszkania mają duże balkony lub tarasy i ogródki.

W garażu podziemnym znajduje się 114 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie.  W budynku powstaną dwa nowe lokale usługowe.

Etap II

Budynek posiada 4 kondygnacje oraz 2 poziomy garażu oraz 2 windy.
Mieszkania mają powierzchnie od 32 do 82 m kw.

W garażu podziemnym znajduje się 88 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie.

W pobliżu znajdują się: szkoła, park miejski, basen, wiele sklepów spożywczych i marketów, bazarek, apteka, banki, szpital, przychodnia miejska.

Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje wysoki komfort życia. Nowoczesna architektura,  piękne, naturalne elewacje i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że Raszyńska 26 wyróżnia się w piaseczyńskiej panoramie miasta.

Zapytaj o cenę i pierwszy wybierz miejsce. Wielu nowych mieszkańców to pewna przyszłość Twojego biznesu.

Przedsięwzięcie przy ul. Raszyńskiej 26 w Piasecznie jest realizowane przez Residence III Sp. z o.o.

Już teraz wybierz najlepszy dla siebie lokal mieszkalny i zarezerwuj go. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu z przedstawicielami firmy.

Oddanie inwestycji – etap I

Planowany termin oddania do użytkowania nieruchomości to koniec sierpnia 2022 r.

Oddanie inwestycji – etap II

Planowany termin oddania do użytkowania nieruchomości to koniec kwietnia 2023 r.

 

Etapy inwestycji Raszyńska 26

Close Menu